Demir: Hurda demir satmak için zahmete girmenize gerek yok. İnşaat alanları ve şantiye sahalarında bulunan demir hurdası ekiplerimizce güvenli bir şekilde toplanır ve araçlara yüklenir.

Krom: Satmayı düşündüğünüz krom hurdasına kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz. Adresten hurda krom satmak isterseniz şirketimize çağrı bırakın.

Çelik: Ağır sanayi hammaddesi olan çelik geri dönüşüm işlerinde hizmetinizdeyiz. Hurda çelik için en iyi kazancı elde etmenizi sağlıyoruz.

Sarı: Deponuzda bulunan hurda sarı için bize adres gönderin. Anında ödeme garantisi gelip istediğiniz yerden alalım.

Alüminyum: İmalat artığı ve profil alüminyum hurdaları da dahil olmak üzere her tür hurda alüminyum için kapıdan satın alım hizmetimiz mevcuttur.

Bakır: Yanık bakır, lama, soyma, kırkambar ve bakır tel hurdaları için yüksek fiyat veriyoruz. Yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın.

Kağıt ve Karton: Atık kağıt, karton, gazete kağıdı, dergiler, kitap ve defterler için adrese hurdacı servisi göndermekteyiz. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak kağıt geri dönüşüm işlerine destek veriyoruz.

Ve diğer tüm hurdalar kapınıza kadar gelinerek masraf talep etmeden satın alınır. Hurda parçalama, kesim, söküm ve diğer işçilik ile hurda yüklemesi anlaşmamıza bağlı olarak bize aittir.

Yerinden Hurda Almak İçin Hurdacıların Geldiği İlçeler

İstanbul’da hurda alan hurdacılar arasında iletişim ve iş birliği kurmak amacıyla hizmete başlayan Hurdacılar Birliği adresten hurda alımı için yardımcı olmaktadır. Avrupa tarafında Beylikdüzü, Şişli, Zeytinburnu, Bayrampaşa,Küçükçekmece, Beşiktaş, Güngören, Bakırköy, Silivri, Esenyurt, Büyükçekmece, Kâğıthane, Sultangazi, Avcılar, Arnavutköy, Bahçelievler, Eyüp, Fatih, Çatalca, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Sarıyer, Beyoğlu ve Başakşehir ilçelerinde kapıdan hurda alınır. Anadolu tarafında Ataşehir, Sultanbeyli, Kadıköy, Sancaktepe, Çekmeköy, Beykoz, Tuzla, Pendik, Kartal, Üsküdar, Şile, Maltepe ve Ümraniye ilçelerinde adresten hurda alımı sağlanır. Ayrıca tüm ilçelere bağlı mahallelere hurdacı servisi gönderilir