Bina Yıkımı Çıkan Hurda Karşılığı Ücretsiz

Firma olarak İstanbul’da bina yıkım işleri yapmaktayız. Üstelik enkazdan çıkan hurda karşılığında binanın yıkımını bedava yapıyoruz. Tecrübeli yıkım ekibimiz gerekli tüm önlemleri alarak çalışmaktadır. Ayrıca yıkıma uygun, donanımlı iş makinelerine sahibiz. Yıktırmayı düşündüğünüz bina için bizimle ön görüşme yapın size detayları anlatalım.  İstanbul bina yıkımı yapan firmamızın telefon numarası: 

 0535 741 94 75
 0533 638 99 25
 0546 509 34 50
 0539 580 49 04

İstanbul gibi kompleks yerleşim yapılarına sahip şehirlerde yıkım işleri sanılandan daha tehlikeli olabilmektedir. Deneyimsiz kişilerce yapılan yıkımlar can ve mal kayıplarına yol açabilir. Çevre güvenliği alınmadan başlanan bir yıkım çok kısa sürede bir faciaya dönüşebilir. Bu nedenle güvenilir firmalar ile çalışarak riski en aza indirmeye çalışın. Firmamız çalışanları ilgili eğitimleri alarak iş sahasında yaşanabilecek tüm olumsuz durumlara karşı tecrübelidirler. Ayrıca gerekli risk analizleri yapıldığı için yıkım sorunsuz bir şekilde yapılır. Celil Geri Dönüşüm  olarak size risksiz bina yıkımı sözleşmesi yapamaya davet ediyoruz.

İş makinesi ve kırım aleti kullanan operatörlerimiz sertifikalı uzman kişilerdir. Çevreye zararı engellemek için örtüleme ve perdeleme çalışmaları yapılır. Çelik levhalardan oluşan paneller ile saha çevresi sarılır. Yayalar için gerekli ikaz işaretleri yerleştirilir.

Hurda karşılığı bina yıkımlarında yapılan en büyük hata demirlerin enkazdan çıkarılması için molozların yıkım alanında parçalanmasıdır. Bu işlem çevreye toz yani asbest yayılmasına neden olur. Şirketimiz bina yıkımı işlerinde daima sulama yöntemi ve örtüleme sistemleri ile çevreye zararlı toz ve asbestin yayılmasına engel olur. Ayrıca moloz ve diğer atıklardan hurda ayrıştırma işlemi yıkım sahasında değil yerleşim yeri dışında kendi sahalarımızda yapılır.